25 – ąjį kartą vyko tradicinis krepšinio 3×3 turnyras skirtas Vasario 16 – osios dienos progai

Jubiliejinį 25-ąją kartą įvyko tradicinis krepšinio 3×3 turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienos progai paminėti, kuriame dalyvavo 19 komandų. Jos varžėsi trijose amžiaus grupėse – vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų.

Dalyvius bei renginio organizatorius prieš turnyro startą pasveikino krepšinio treneris ir Varėnos rajono savivaldybės tarybos narys Rytis Amšiejus, kuris džiaugėsi dalyvių gausa, linkėjo sėkmės bei malonių įspūdžių.

Turnyro globėjas – Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta.

Šiais metais vyrų grupėje stipriausi buvo „Dručkiai“ (Varėna), kurie finale 16:8 nepasigailėjo „Senamiesčio“ (Varėna) vyrukų. Bronzą po atkaklios kovos 9:7 atiteko „Pink Flow“ (Varėna) , kuri įveikė komandą „Mylintys krepšinį“ (Varėna).

Jaunimo grupėje stipriausiųjų trejetas atrodė taip:

1. Kaimiečiai (Varėnos r.), 2. Rūškyniai (Varėna), 3. Dribsniai (Perloja).

Vaikų grupėje dėl pirmosios vietos susikovė dvi Alytaus krepšinio akademijos komandos. O auksą iškovojo „Sūreliai“, 14:7 įveikę „Dzūkelius“. Dėl bronzos kovojo dvi Vilniaus komandos, o stipresni buvo „Balsiai“, kurie vos vieno taško persvara įveikė „Šaltibarščius“ (13:12).

Visi turnyro dalyviai ir žiūrovai galėjo sudalyvauti snaiperio ir baudų metimo konkursuose.

Baudų metime nepralenkiamas buvo – Tailoras Janulevičius, antras liko Dovydas Gaurys, o trečias Ignas Zotovas.

Snaiperio konkurse nė vieno metimo neprametęs jaunasis Varėnos krepšinio akademijos auklėtinis Ervinas Bedulskas tapo šios rungties nugalėtoju. Antras liko Augustras Brazys, trečios vietos taure džiaugėsi Edvinas Antropikas.

Organizatoriai taria didelį ačiū visiems dalyviams, žiūrovams, teisėjams Vytui Mortūnui, Ričardui Tarailai ir Dominykui Galiniui. Turnyro vedėjui Rokui Trunc ir Varėnos sporto centro savanorei Ievai Tamulevičiūtei.