Antras kartas velžyje - nesėkmingas

Varėnos "Bitės-SC" naujuosius 2022-uosius metus pradėjo Velžyje (Panevėžio raj.), kur du kėlinius lygiai kovojo su vietos krepšininkais, tačiau po ilgosios pertraukos kapituliavo ir patyrė nesėkmę rezultatu 60:99.

Varėniškių gretose naudingiausiai žaidė šešiolikmetis Dovydas Lisauskas, kuris per beveik 39 minutes pelnė 10 taškų, atkovojo 14 kamuolių, taip pakartodamas savo asmeninį atkovotų kamuolių rekordą MMKL pirmenybėse. Žaidėjas dar perėmė 3 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Jam talkino 18 taškų pridėjęs Marius Sabaliauskas, 11 taškų pelnė ir 7 kamuolius atkovojo Raimundas Budėnas. Armino Pikučio sąskaitoje 8 taškai ir 9 atk.kamuoliai.

Varžovų gretose Marius Grabstis įmėte 27, O Ugnius Paškauskas 20 taškų.

Su 2 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais Varėnos komanda rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje iš 6 komandų. Iki reguliaraus sezono finišo liko trejos rungtynės.

Artimiausias susitikimas numatomas jau ateinantį šeštadienį, t.y sausio 15 d. varėniškiai važiuos į Anykščius ir susikaus su vietos Kavarsko krepšininkais.