Komandos

2022-2023 m. sezone žaidžia šios komandos:

Jaunimas
(Treneris: R.Trunc ir M.Baublys)

Eil. Nr. Vardas, pavardė
1. Rokas Trunc ✅
2. Žilvinas Misius ✅
3. Arminas Pikutis ✅
4. Dovydas Lisauskas ✅
5. Dominykas Galinis ✅
6. Motiejus Baublys ✅
7. Neidas Juonys ✅
8. Martas Varanius ✅
9. Linas Dringelis ✅
10. Benas Čepulis ✅
11. Eimantas Baravykas ✅
   
   


KK „Bitės’00“
(Treneris: Š.Žiegždrinis ir R.Babarskis)

Eil. Nr. Vardas, pavardė
1. Kęstutis Rauluškevičius ✅
2. Kajus Rachmančiukas ✅
3. Gerdas Jaruševičius ✅
4. Šarūnas Žiegždrinis ✅
5. Mantas Valakevičius
6. Dovydas Rutkauskas ✅
7. Dovydas Gaurys ✅
8. Vytautas Kukulskis ✅
9. Ričardas Babarskis
10. Gilmintas Želnia ✅
11-13 Dainius Žilius ✅
Mantas Budėnas ✅
Šarūnas Jaskutėlis
14-16. Aras Jakimonis
Mantas Danevičius ✅
Edvinas Valakevičius ⚫✅

SK „Toreso“
(Treneris: V.Smolenskas ir A.Keršys)

Eil. Nr. Vardas, pavardė
1. Eimantas Vojevockas ✅
2. Giedrius Fugalis ✅
3. Nerijus Kavaliauskas ✅
4. Tomas Šiškevičius
5. Aivaras Keršys
6. Edvinas Petrušis
7. Ernestas Abmorševas ✅
8. Povilas Gaidys ✅
9. Justinas Linkevičius ✅
10. Arvydas Zalieckas
11. Tadas Sakalauskas ✅
12. Darius Kandratavičius ✅
13. Andrejus Jevstafjevas ✅
14-18. Ričardas Pilitauskas ✅
Ovidijus Malakauskas
Lukas Kasperas ⚫✅
Tomas Chvatas ⚫✅
Ernestas Ščesnulevičius ⚫✅


KK „Bitės’98“
(Treneris: A.Brazys ir M.Sereičikas)

Eil. Nr. Vardas, pavardė
1. Arnoldas Matulevičius
2. Augustas Brazys ✅
3. Edgaras Radevičius ✅
4. Ignas Graževičius ✅
5. Karolis Kamarauskas ✅
6. Klaudijus Miliauskas ✅
7. Mantas Makselis ✅
8. Mantas Sereičikas ✅
9. Meidas Kaziulionis ✅
10. Paulius Leikūnas ✅
11. Povilas Gancevičius ✅
12-17. Laurynas Balkūnas
Rokas Sasnauskas ✅
Rytis Sasnauskas
Justinas Daškevičius⚫✅
Raimundas Budėnas⚫ ✅
Edgaras Arlauskas⚫ ✅


Žilinai
(Treneris: V.Riaubys ir R.Taraila)

Eil. Nr. Vardas, pavardė
1. Mantas Balkus
2. Dovydas Baranauskas ✅
3. Tadas Bercevičius ✅
4. Tomas Bercevičius ✅
5. Eimantas Čiuryla ✅
6. Uosis Fialkovskis ✅
7. Alanas Grigelevič ✅
8. Danielius Pūcys ✅
9. Ernestas Rusas ✅
10. Karolis Rusas ✅
11. Ričardas Taraila ✅
12. Aidas Trakimavičius ✅
13. Rimvydas Vyšniauskas
14-18. Edvinas Zalieckas ✅
Gediminas Žemaitis ✅
Egidijus Riaubys
Drąsius Selenkovas ⚫
Karolis Karpičius ⚫


SK „Erbis“
(Treneris: I.Matulevičius ir E.Barčiuk)

Eil. Nr. Vardas, pavardė
1. Justinas Matulevičius ⚫✅
2. Paulius Janavičius ⚫✅
3. Gediminas Plukys ⚫
4. Marijus Baukus ⚫ ✅
5. Egidijus Stoškus ⚫✅
6. Dimitrijus Krupovičius ⚫ ✅
7. Andrius Lasinskis ⚫ ✅
8. Mantas Pigaga ⚫
9. Tautvydas Kropis ⚫ ✅
10. Edvinas Antropikas ⚫ ✅
11. Gediminas Juknevičius ⚫
12. Vytautas Juknevičius ⚫
13. Remigijus Voevuckis ⚫
14-17. Rytis Amšiejus ⚫ ✅
Valerij Songin ⚫ ✅
Žilvinas Radžius ⚫ ✅
Irmantas Matulevičius ⚫


Senamiestis
(Treneris: M.Sabaliauskas)

Eil. Nr. Vardas, pavardė
1. Marius Sabaliauskas ✅
2. Martynas Sabaliauskas
3. Lukas Naujūnas
4. Karolis Novikas ✅
5. Saulius Saulėnas ✅
6. Kostas Krupenko
7. Tomas Pancevič ✅
8. Lukas Kamarauskas ⚫✅
9. Andrius Kamarauskas ⚫✅
10. Edgaras Jurkevičius ⚫ ✅
11. Kasparas Cilcius ✅
12. Rytis Kamarauskas ✅
13. Audrius Linkevičius ✅
14-18. Kęstutis Knęziauskas ✅
Arnas Armalas ✅
Justinas Verseckas ✅
Einaras Antropikas ✅
Kasparas Vėlyvis ✅

⚫ – prie žaidėjo esantis simbolis, reiškiantis, kad žaidėjas turi I-ajame etape sužaisti bent 1 rungtynes, nes kitaip negalės žaisti atkrintamosiose rungtynėse (Nuostatų 11 punktas).

✅ – žaidėjas žaidė 2023 m. sezone.