VRKL finalas – su daugybę prizų sirgaliams!

Gegužės 4 d. Varėnos Ąžuolo gimnazijos sporto salėje (J.Basanavičiaus g. 33) finišuos Varėnos raj. krepšinio lygos 2018-19 m. sezonas.

Prieš pirmąsias rungtynes 13 val. vyks „Sportpoint“ snaiperio konkursas, kuriame susirungs 9 komandų atstovai. (Plačiau apie dalyvius: http://bit.ly/2DicXQ6).

14 val. mažajame pirmenybių finale susitiks sporto klubas „Ekstra-TVM“ bei Žilinai, o 15 val. didžiajame finale krepšinio klubas „Bitės‘98“ ir sporto klubas „Toreso“.

Visos šventės metu žiūrovus džiugins bei pirmą kartą mieste pasirodys Varėnos rajono herbo simbolis – „Bitė“ ir Alytaus „Dzūkijos“ talismanas „Lūšis“.

Pertraukėlių metu per abejas rungtynes žiūrovai galės sudalyvauti įvairiuose žaidimuose bei laimėti „Sportpoint“ įsteigtus vertingus prizus. O per finalo ilgąją pertrauką du sirgaliai turės galimybę laimėti 200 eurų čekį, kurį įsteigė sodininkas Juozas Amšiejus.

Ir tai dar ne viskas.., visų rungtynių metu – savo produkciją susirinkusiems sirgaliams dalins parduotuvių tinklas „Granatų rūsys“ ir Varėnos „Pienelis“, o triukšmingiausius apdovanosime skaniomis picomis iš kavinės-picerijos „Fortūna“ bei apsilankymais Varėnos miesto baseine.

Taigi.. Būk išradingas, atsinešk gerą nuotaiką ir pasikviesk draugus, nes renginys neeilinis!
Iki pasimatymo Ąžuolo sporto salėje!