VRKL apdovanojimų vakare – geriausių krepšininkų, trenerių ir teisėjų pavardės

Šeštadienio vakarą po VRKL finalo, kino ir parodų salėje įvyko iškilmingas apdovanojimų vakaras, kuris buvo surengtas pirmą kartą per rajono krepšinio lygos istoriją.

Šventę atidarė grupės „The Groovy Group“ akustinis duetas Roneta Saveiskytė ir Aidas Tamulevičius, po jų šventinį žodį tarė ir krepšinio švente džiaugėsi Varėnos raj. meras Algis Kašėta, kuris gyrė išaugusį Varėnos rajono krepšinio lygį

Pirmieji į sceną žengė Varėnos rajono krepšiniui daug metų atsidavę žmonės – Vytas Mortūnas, Irmantas Matulevičius, Algimantas Barišauskas, Antanas Matačiūnas, Valdas Riaubys ir Albertas Švilpa. 

Renginio vedėjas Rokas Trunc pristatė pirmąjį ir antrąjį simbolinius penketus, atsiminimo prizus įteikė Varėnos sporto centro direktorius Ruslanas Oleinik.

Į pirmąjį simbolinį penketą pateko: Eimantas Vojevockas (SK „Toreso“), Vytautas Kukulskis (KK „Bitės’00“), Mantas Makselis ir Povilas Gancevičius (abu KK „Bitės’98“) bei Rytis Amšiejus (SK „Erbis“). 

Antrajame simboliniame penkete: Erikas Šimoniūtis (Žilinai), Tadas Sakalauskas (SK „Toreso“), Lukas Jotautas (SK „Ekstra-TVM), Antanas Krupėnas (SK „Dzūkai“) bei Paulius Janavičius (SK „Erbis“). 

Prieš įteikiant kitus apdovanojimus į sceną užlipo Varėnos raj. vicemeras Giedrius Samulevičius, kuris antrino merui ir sakė, kad jo laikais salėje nebėgiojo talismanai ir kad rungtynių nežiūrėjo pilną salė žmonių.

Geriausiu 2018-19 m. sezono šeštuoju žaidėju buvo pripažintas KK „Bitės’00“ krepšininkas Kajus Rachmančiukas, kilęs nuo suolo pelnydavo po 11,4 taško per rungtynes.

Metų treneriu tapo – komandą į pirmenybių viršūnę atvedęs Rytis Amšiejus (KK „Bitės’98“).  Lygos naujoku tapo Merkinės komandos lyderis Dovydas Viniarskas, žaidėjas debiutiniame sezone įmesdavo po 13,5 taško per rungtynes.

Vicemeras Giedrius Samulevičius toliau plešė vieną voką po kito ir sakė visų nominacijų nugalėtojus.

Geriausiu lygos krepšininku iki 19 metų tapo KK „Bitės’00“ lyderis Vytautas Kukulskis, puolėjas per rungtynes įmesdavo net po 27,4 taško. Prizą atsiimti buvo pakviestas ir geriausias lygos teisėjas, kuriuo tapo Aivaras Keršys.

Į sceną užlipo ir geriausias lygos brolių tandemas – Rimvydas ir Edvinas Vyšniauskai iš Žilinų komandos, vyriausias krepšininkas žaidęs šiame sezone – Jonas Vaisieta (SK „Dzūkai“).

Po dar vienos gražios „The Groovy Group“ dainos į sceną užlipo VRKL vadovas Jonas Fugalis, kuris apdovanojo geriausius 2018-19 m. sezono sirgalius – Algio Kamarausko šeimą bei šauniausią kolektyvą, kuriuo buvo pripažintas sporto klubas „Ekstra-TVM“.

Į sceną ir vėl buvo pakviestas Varėnos raj. meras Algis Kašėta ir sporto centro direktorius Ruslanas Oleinik, kurie apdovanojo komandas prizinines bei sezono naudingiausius (MVP) krepšininkus, kuriais pripažinti – Mantas Makselis (KK „Bitės’98“) ir Eimantas Vojevockas (SK „Toreso“).

Po jų į užbaigiąmąjį šventės žodį ir dar kelias nominacijas apdovanojo sporto centro renginių organizatorius Motiejus Baublys, kuris kalba pradėjo žodžiais: „Vienos komandos atstovai sakė, kad juokinam visą Lietuvą ir esam labai prasta lyga. Klausimas: kur jie dabar žaidžia?“. „Noriu pasakyti keletą skaičių, kodėl nesame prasta lyga, nes per visą sezoną mūsų oficialioje svetainėje apsilankė virš 7000 tūkstančių žmonių, socialiniuose tinkluose Instagram ir Facebook turime virš 2000 sirgalių, manau, kad tai yra vienas iš rodiklių.“

Atletiškiausiu pirmenybių žaidėju tapo Lukas Jotautas. Daugiausiai taškų per sezoną įmetęs krepšininkas Mantas Makselis (319 taškų), antroje vietoje liko Eimantas Vojevockas (312 tšk).

Didelė ir nuoširdi padėka buvo įteikta – Varėnos raj. savivaldybei, Varėnos sporto centrui, Kavinei-picerijai „Fortūna“, Juozo Amšiejaus ūkiui, UAB „Sportpoint“, UAB „Vyvatas“, parduotuvių tinklui „Granato Rūsys“.

Ačiū tarėme ir padėkas įteikėme: mėnesio MVP taurių steigėjui Dainiui Žiliui, fotografei Agnei Leikūnaitei bei socialinių tinklų prižiūrėtojui Edgarui Arlauskui.

Šventę užbaigė ir 2018-19 m. sezono uždanga nuleido grupė „The Groovy group“, kuri sudainavo krepšinio himną.