Varėnos raj. krepšinio lygos medalių ir individualių apdovanojimų dalybos – šį šeštadienį!

Gegužės 4 d., šį šeštadienį finišuos Varėnos rajono krepšinio lygos 2018-19 m. sezonas, kuriame lauks dvi intriguojančios rungtynės dėl medalių, snaiperio konkursas bei daugybę prizų sirgaliams.

Didžiajame finale, kaip ir pernai, taip ir šiame sezone dėl čempionų vardo kovos sporto klubas „Toreso“ (13/0), kuris finale varžosi jau 5 kartą iš eilės bei Ryčio Amšiejaus treniruojamas krepšinio klubas „Bitės’98“ (11/2).

Sporto klubą „Toreso“ visą sezoną į pergales vedą Eimantas Vojevockas, kuris pretenduoja tapti sezono rezultatyviausiu krepšininku, puolėjas per rungtynes vidutiniškai pelno po 27 taškus, jam taip pat priklauso šio sezono rezultatyvumo rekordas – 68 taškai į SK „Dzūkai“ krepšį per antrąsias ketvirtfinalio rungtynes. Jam puikiai talkina kiti aukštaūgiai Edvinas Lebeckas ir Tadas Sakalauskas.

Krepšinio klubas „Bitės’98“ taip pat turi savo lyderį, tai Mantas Makselis, kuris per rungtynes vidutiniškai įmeta po 26,5 taško, o geriausias sezono rungtynes sužaidė trečiajame sezono ture, kai įmetė 48 taškus. Deja, bet šiame finale lyderio neišvysime, komandą į priekį ves aukštaūgiai Povilas Gancevičius ir Rytis Sasnauskas bei iš JAV grįžęs Laurynas Balkūnas.

Per visą VRKL istoriją krepšinio klubas „Bitės’98“ nė karto nėra įveikią SK „Toreso“ krepšininkų, paskutinių trijų sezonų statistika:

2016-17 m. sezonas:
103:86 (reguliarus sezonas),
99:84 (reguliarus sezonas),
97:76 (pusfinalis),
96:57 (pusfinalis).

2017-18 m. sezonas:
101:88 (reguliarus sezonas),
109:76 (reguliarus sezonas),
92:72 (finalas).

2018-19 m. sezonas:
82:60 (reguliarus sezonas)
??:?? (finalas).

Dėl bronzos medalių susikaus du labai komandiški kolektyvai, tai sporto klubas „Ekstra-TVM“ bei Žilinai.

SK „Ekstra-TVM“ neturi vieno iš lyderio, rezultatyviausias pagal taškus yra Lukas Jotautas (15,5 tšk), po jo seka būrys komandos draugų: Ernestas Ščesnulevičius, Šarūnas Leonavičius, Arvydas Zalieckas bei kiti. Žilinų komandoje situacija panaši, į pergales veda aukštaūgis Erikas Šimoniūtis (17,5 tšk) ir brolių Vyšniauskų duetas.

Šios komandos 2018-19 m. sezone susitiko jau pirmajame ture ir pergalę 80:62 šventė „Ekstra-TVM“ komanda.

Prieš šias dvi svarbiausias sezono rungtynes vyks „Sportpoint“ snaiperio konkursas, kuriame susirungs 9 geriausi atskirų komandų deleguoti krepšininkai (Plačiau apie dalyvius: http://bit.ly/2DicXQ6).

Sirgalių laukia daug vertingų prizų:

Sportpoint žaidimai pertraukėlių metu su vertingais prizais,
Granato Rūsys ir Varėnos pienelis produkcija visiškai NEMOKAMAI,
Triukšmingiausius ir originaliausius sirgalius apdovanos Kavinė-picerija „Fortūna“ ir Varėnos sporto centras.

Du fanai turės galimybę laimėti 200 eurų čekį, kurį įsteigė sodininkas-bitininkas Juozas Amšiejus (http://biogoods.lt/).

O viso renginio metu žiūrovus linksmins ir pirmą kartą pasirodys Varėnos rajono herbas – „Bitė“ ir krepšinio klubo Alytaus „Dzūkija“ talismanas „Lūšis“.

Dėkojame rėmėjams ir partneriams:

🔷 Varėnos raj. savivaldybė,
🔷 Varėnos sporto centras,
🔷 Kavinė-picerija „Fortūna“,
🔷 J.Amšiejaus ūkis „Ūkio gėrybės“,
🔷 UAB „Sportpoint“,
🔷 UAB Vyvatas, parduotuvių tinklas „Granato Rūsys“,
🔷 Varėnos „Pienelis“,
🔷 Kropių ūkis.

Informaciniai partneriai:

🔷 Laikraštis „Merkio kraštas“,
🔷 Laikraštis „Giružis“.

Visa Varėnos rajono krepšinio lygos (VRKL) organizacija maloniai kviečia visus varėniškius ir miesto svečius apsilankyti finalinėse VRKL pirmenybių rungtynėse ir pajusti krepšinio šventės dvasią.