Varėnoje įvyko pirmasis Pauliaus Jankūno vardo krepšinio 3×3 turnyras

Rugpjūčio 14 d. Varėnoje vyko pirmasis daugkartinio Lietuvos čempiono Pauliaus Jankūno vardo krepšinio 3×3 turnyras, sukvietęs į Varėną įvairaus amžiaus krepšinio aistruolių iš Vilniaus, Alytaus, Druskininkų, Lazdijų, Prienų, Marijampolės ir mūsų rajono. Iš viso buvo užsiregistravę 26 komandos: iš Varėnos r. – 11 komandų, iš Vilniaus – 6, iš Alytaus r. – 4, Druskininkų – 2, iš Marijampolės, Lazdijų ir Prienų – po 1 komandą.

Turnyre dalyvavo dviejų amžiaus grupių krepšininkai – jaunimo grupė (15 metų ir jaunesni) ir vyrų grupė (be amžiaus apribojimų).

Krepšinio turnyre dalyvavęs Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta pasidžiaugė, kad jaunimas ir vyresni sporto mėgėjai atsiliepė į šią iniciatyvą ir atvyko sudalyvauti: „Dėkoju Varėnos sporto centrui už puikų renginį, o Pauliui Jankūnui – už geranorišką bendradarbiavimą ir sportinio gyvenimo aktyvinimą mūsų krašte“.

P. Jankūnas dėkojo Varėnos rajono savivaldybės merui už šios iniciatyvos palaikymą ir visiems organizatoriams už jų indėlį į turnyro sėkmę. „Džiaugiuosi, kad į renginį atvyko tiek daug komandų ir tikiuosi, jog dalyvaujančiųjų gretos tik didės. Visiems linkiu sveikatos, sėkmės. Tegul laimi stipriausieji!“, – pažymėjo krepšininkas.

Jaunimo grupės kategorijoje pirmą vietą iškovojo komanda „Top 1“ (Lazdijai), antroji vieta atiteko komandai „Sierdity“ (Alytus), trečioji – komandai „Majamis“ (Marijampolė). Finale „Top 1“ laimėjo rezultatu 13:10.

Jaunimo komandų naudingiausi žaidėjai: Gabrielius Jokubauskas („Top1“), Nojus Kazlauskas („Sierdity“) ir Matas Sigarskas („Majamis“).

Vyrų grupėje pirmoji vieta atiteko komandai „Velniava“ (Vilnius), antroji – komandai „ Ačiū“ (Perloja), trečioji – komandai „Pamestinukai“ (Varėna). Finale „Velniava“ laimėjo rezultatu 19:14.

Šių komandų naudingiausi žaidėjai: Eivydas Aleksa („Velniava), Regimantas Ciūnys („Ačiū“), Povilas Gancevičius („Pamestinukai“).

„Karavanas“ rungtį laimėjo Regimantas Ciūnys iš „Ačiū“ komandos (Perloja).

Prizininkams buvo įteikti turnyro specialūs marškinėliai, medaliai, kiekvienas žaidėjas gavo mažas taures. O nugalėtojams dar papildomai atiteko pagrindinės taurės su P.Jankūno autografu ir lietuviškų traškučių „Chazz“ dėžė.

Organizatoriai dėkoja rėmėjams – Varėnos rajono savivaldybei, „Hummel“, „Sportturui“, Senosios Varėnos picerijai, UAB „Varėnos vandenys“, „Lietuviškiems traškučiams „Chazz“, Varėnos kavinei-picerijai „Fortūna“, UAB „Varėnos pienelis“, Aktyvaus laisvalaikio klubui „Juostandis“, parduotuvei „Lavadis“.

Nuotraukų galerija: https://bit.ly/3sfCVw5