Šeštadienio vakarą V-ajame ture: „Toreso“ rekordas ir G.Plukio sugrįžimas ant parketo

V-ojo pirmenybių turo, šeštadienio dienos rungtynės prasidėjo 2018-19 m. sezono rekordo pagerinimu.

Vaido Smolensko vadovaujamas sporto klubas „Toreso“ 122:29 nepasigailėjo SK „Dzūkų“. Tai buvo didžiausia sezono pergalė (93 taškų persvara), prieš tai rekordas priklausė KK „Bitėms98“, kurios buvo iškovojusios pergalę 75 taškų skirtumu.

Nugalėtojams daugiausiai pelnė: Tadas Sakalauskas 34 tšk, Eimantas Vojevockas 29, Tautvydas Kropis ir Justinas Linkevičius po 15. „Dzūkų“ gretose daugiau nei pusę taškų (16) pelnė Alfredas Petrauskas.

Turo skelbtos įdomiausios rungtynės atspindėjo savo vardą, nes nugalėtojas išaiškėjo tik paskutinėmis, ketvirtojo kėlinio, sekundėmis. Po atkaklios ir varginančios kovos minimaliu taškų skirtumu 83:82 pergalę šventė KK „Bitės00“, kurios įveikė Žilinų krepšininkus.

KK „Bitės00“: Vytautas Kukulskis 34 tšk, Gerdas Jaruševičius 20, Kajus Rachmančiukas 16. „Žilinų“ komandoje rezultatyvumu išsiskyrė – Erikas Šimoniūtis 25 tšk.

Trečiose rungtynėse susikovė jauniausios Ryčio Amšiejaus vadovaujamos KK „Bitės02“ ir sporto klubas „Erbis“. Dviženklę persvarą „Erbis“ įgijo jau pirmosiomis rungtynių minutėmis, nors trečiajame ketvirtyje „Bitės02“ dar įgėlė ir prisivijo varžovus per tris taškus, bet tai buvo paskutinis pasipriešinimas (61:80).

„Erbis“: Gediminas Plukys 40 tšk, Justinas Matulevičius 15. KK „Bitės02“ gretose išsiskyrė – 18 taškų įmetęs Martas Varanius.