Metų sportininkė – G.Raulušaitytė, metų sporto renginys – P.Jankūno vardo krepšinio 3×3 turnyras

Birželio 7 d. Varėnos kultūros centre vyko Varėnos krašto sportininkų apdovanojimų ir Varėnos sporto centro mokslo metų pabaigos šventė.

Šventėje dalyvavęs Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta pasveikino sporto bendruomenę su reikšmingais 2022 metų pasiekimais ir pasidžiaugė, kad Varėnos krašto vardas nuolat skamba įvairiose varžybose ir čempionatuose ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje: „ Tai kelia pasididžiavimo jausmą mūsų rajono sportininkais ir jų treneriais. Dėkojame Jums visiems ir džiaugiamės Jūsų pasiekimais“.

Džiugu, kad nebuvo Varėnoje pamirštas ir krepšinis.

Nominacija „Metų sporto renginys“ – Pauliaus Jankūno vardo krepšinio 3×3 turnyras. Praeitais metais vyko antrasis Pauliaus Jankūno vardo krepšinio 3×3 turnyras, kuriame dalyvavo 27 komandos: iš Varėnos, Kauno, Vilniaus, Lazdijų, Alytaus, Marijampolės ir net iš Lenkijos Punsko miestelio. Šių metų liepos mėnesį jau planuojamas ir trečiasis turnyras. Apdovanojimą įteikė Seimo narys Juozas Baublys.

„Metų sportininkės“ nominaciją pelnė krepšininkė Gerda Raulušaitytė. Jaunoji sportininkė Europos merginų U18 čempionate iškovojo aukso medalį, „Karalienės taurės“ finale – aukso medalį; Europos moterų krepšinio lygoje (EWBL) – bronzos medalį; Lietuvos moterų krepšinio lygoje – aukso medalį. Apdovanojimą įteikė Varėnos rajono savivaldybės tarybos narys Rytis Amšiejus.

Šventės metu Varėnos sporto centro direktorius R. Oleinikas įteikė Varėnos sporto centro baigimo pažymėjimus ir atminimo medalius šiems sportininkams: Martui Varaniui (treneris Vytas Martūnas).