Keturių komandų atstovams skirtos nuobaudos bei griežti įspėjimai

Varėnos raj. krepšinio lyga kartu su pirmenybėse žaidžiančių komandų vadovais ir treneriais išanalizavo ir pasitarė dėl V ture įvykusių incidentų tarp žaidėjų rungtynėse: SK „Erbis“ – KK „Bitės’00“ ir KK „Bitės’98“ – SK „Žilinai“ ir nusprendė skirti šias nuobaudas bei įspėjimus.

V turas: KK „Bitės‘00“ – SK „Erbis“ žaidėjų elgesys:

Dimitrijus Krupovičius (SK „Erbis“) pažeidė VRKL nuostatų 27 punktą, kuris sako, kad už grasinimą, agresyvų elgesį prieš rungtynių teisėjus, sekretoriatą arba varžovus žaidėjas diskvalifikuojamas trejoms rungtynėms arba pinigine bauda 50 Eur. (Nuobauda skirta pilna, nes agresyvus elgesys buvo ne tik žodinis, bet ir kontaktinis).

Remigijus Voevuckis (SK „Erbis“) pažeidė VRKL nuostatų 27 punktą, kuris sako, kad už grasinimą, agresyvų elgesį prieš rungtynių teisėjus, sekretoriatą arba varžovus žaidėjas diskvalifikuojamas vienerioms rungtynėms arba pinigine bauda 25 Eur. (Po rungtynių per socialinį tinklą „Facebook“ rašė grasinančią žinutę varžovų komandos žaidėjui V.Kukulskiui (Įrodymus lygos vadovai turi),(Nuobauda sušvelninta per pusę, kadangi agresyvus elgesys buvo tik raštu).

Vytautas Kukulskis (KK „Bitės’00“) pažeidė VRKL nuostatų 27 punktą, kuris sako, kad už grasinimą, agresyvų elgesį prieš rungtynių teisėjus, sekretoriatą arba varžovus žaidėjas diskvalifikuojamas vienerioms rungtynėms arba pinigine bauda 25 Eur. (Nuobauda sušvelninta per pusę, kadangi agresyvus elgesys buvo tik žodinis ir tik rungtynių metu).

Šarūnas Žiegždrinis (KK „Bitės’00“)griežtas įspėjimas iš lygos organizatorių už provokacijas aikštelėje ir netinkamą elgesį rungtynių metu prieš varžovų komandos žaidėjus.
(Už pasikartojantį veiksmą bus skirta piniginė bauda arba rungtynių praleidimas).

V turas: KK „Bitės‘98“ – SK „Žilinai“ žaidėjų elgesys.

Ričardas Taraila (SK „Žilinai“) – griežtas įspėjimas iš lygos organizatorių už netinkamą elgesį rungtynių metu prieš varžovų komandos žaidėjus. (Už pasikartojantį veiksmą bus skirta piniginė bauda arba rungtynių praleidimas).

Povilas Gancevičius (KK „Bitės’98“) – griežtas įspėjimas iš lygos organizatorių už netinkamą elgesį rungtynių metu prieš varžovų komandos žaidėjus. (Už pasikartojantį veiksmą bus skirta piniginė bauda arba rungtynių praleidimas).

Lyga jokiais būdais netoleruos agresijos protrūkių rungtynių ir po jos metu bei žeminančių ir fizinio asmens garbę bei orumą skatinančių veiksnių prieš rungtynių dalyvius, teisėjus bei žiūrovus.

Visos nuobaudos (jeigu pasirenkama mokėti pinigus), turi būti sumokėta iki VI turo pradžios, t.y sausio 25-26 d.

VRKL primena savo, kaip lygos tikslus bei uždavinius: 1. Skatinti rajono gyventojus sportuoti bei domėtis sportu. 2 Populiarinti krepšinį kaip sporto šaką, skatinti žmones žaisti, turiningai praleisti laisvalaikį.