Gruodžio mėnesio MVP – „Bičių98“ duetas A.Brazys ir M.Makselis

Dvi pergales iš tiek pat galimų iškovojusi vyriausia Ryčio Amšiejaus KK „Bičių98“ komanda tvirtai žengia turnyrinės lentelės viršuje.

O į pergales vedę ir 25.5 taškų vidurkį fiksavę snaiperiai Augustas Brazys ir Mantas Makselis pripažinti naudingiausiais gruodžio mėnesio krepšininkais.

VRKL starte „Bičių98“ komanda 114:57 nepaliko vilčių svečiams iš Merkinės, o Augustas Brazys šiose rungtynėse „paleido“ 9 tolimas bombas, pelnė 37 taškus ir buvo pripažintas savaitės MVP, tuo tarpu Mantas Makselis pridėjo 23 taškus.

Antrosiose rungtynėse „Bitės98“ taip pat įveikė varžovus įtikinama persvara, šį kartą nugalėjo SK „Erbį“ (87:66). Mantas Makselis vedė komandą į pergalę pelnęs 28 taškus, o A.Brazys pridėjo 14.

Abu krepšininkai per dvi rungtynes pelnė po 51 tašką ir užfiksavo 25.5 taškų vidurkį. Ir tai yra pirmasis kartas, kai mėnesio MVP tampa – du žaidėjai.

Medines MVP taures per III-ąjį turą įteiks Varėnos raj. tarybos narys Dainius Žilius. Taip pat bus apdovanotas ir II-ojo turo MVP – SK „Toreso“ aukštaūgis Edvinas Lebeckas.

III-asis turas numatomas po Naujųjų metų, sausio 12 d.